SG

Stal Gorzów Wielkopolski S.A. – opinie

Opinie klientów, dane rejestrowe i finanse

  • Spółka akcyjna
  • Gorzów Wielkopolski
  • KRS 0000307090
  • NIP 5993030700
Na rynku
18 lat
od 29 maja 2008 r.
Kapitał zakładowy
13 791 000,00 PLN
Opinie
brak
dodaj pierwszą

W skrócie

Stal Gorzów Wielkopolski S.A. jest podmiotem w formie: spółka akcyjna, z siedzibą w miejscowości Gorzów Wielkopolski (woj. lubuskie).

W Krajowym Rejestrze Sądowym figuruje od 29 maja 2008 r., czyli od 18 lat.

Zgodnie z KRS firma zajmuje się przede wszystkim działalnością „Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej” (PKD 93.13.Z). W rejestrze ma też 9 dodatkowych kodów działalności.

Z publicznych rejestrów wynika, że kapitał zakładowy wynosi 13,8 mln zł.

Zarząd liczy 2 osoby, a rada nadzorcza — 5.

Brak opinii klientów na Opinie Firmy — Twoja ocena będzie pierwsza.

Opinie o Stal Gorzów Wielkopolski

Opinie Firmy nie weryfikuje opinii przed publikacją. Analizujemy zgłoszenia i usuwamy treści naruszające regulamin.

Firma nie może usunąć opinii za opłatą — opinie usuwamy wyłącznie zgodnie z zasadami moderacji.

Sortuj:

Brak opinii

Bądź pierwszą osobą, która oceni tę firmę.

Korzystałeś z usług tej firmy?

Pomóż innym — podziel się swoją opinią.

Dane z KRS

Zarząd (2 osoby)

  • prezes zarządu, wiceprezes zarządu

Sposób reprezentacji: W razie powołania zarządu wieloosobowego do składania oświadczeń i podpisywania w imieniu spółki wymagane jest współdziałanie dwóch członków zarządu łącznie lub członka zarządu i prokurenta łącznie

Prokura: 2 prokurentów (samoistna)

Rada nadzorcza: 5 osób

Publiczne API KRS nie udostępnia imion i nazwisk osób fizycznych, podajemy funkcje w organie.

Kapitał

Liczba akcji / udziałów
13 791
Wartość nominalna jednej akcji
1000 PLN
Kapitał wpłacony
12 891 000 PLN
  • Seria a: 500 akcji500 - uprzywilejowane co do prawa głosu - na każdą akcję uprzywilejowaną przypadają dwa głosy
  • Seria b: 400 akcji400 - uprzywilejowane co do prawa głosu - na każdą akcję uprzywilejowaną przypadają dwa głosy
  • Seria c: 301 akcji301 - uprzywilejowane co do prawa głosu - na każdą akcję uprzywilejowaną przypadają dwa głosy
  • Seria d: 900 akcji900 - uprzywilejowane co do prawa głosu - na każdą akcję uprzywilejowaną przypadają dwa głosy
  • Seria e: 8690 akcji8690 - uprzywilejowane co do prawa głosu - na każdą akcję uprzywilejowaną przypadają dwa głosy
  • Seria f: 3000 akcji3000 - uprzywilejowane co do prawa głosu - na każdą akcję uprzywilejowaną przypadają dwa głosy

Historia zmian w KRS

Kapitał zakładowy

  • 500 000 PLN · od 29 maja 2008
  • 900 000 PLN · od 2 czerwca 2011
  • 1 201 000 PLN · od 27 lutego 2013
  • 2 101 000 PLN · od 6 grudnia 2013
  • 10 791 000 PLN · od 21 lipca 2025
  • 13 791 000 PLN · od 28 stycznia 2026

Sprawozdania finansowe złożone do KRS (19)

  • 01.11.2024 – 31.10.2025złożono 13 sierpnia 2026
  • 01.11.2023 – 31.10.2024złożono 18 lipca 2025
  • 01.11.2022 – 31.10.2023złożono 14 maja 2024
  • 01.11.2021 – 31.10.2022złożono 13 listopada 2023
  • 01.01.2020 – 31.10.2021złożono 6 września 2022
  • 01.01.2019 – 31.12.2019złożono 6 października 2020
  • 01.01.2018 – 31.12.2018złożono 4 lutego 2020
  • 01.01.2017 – 31.12.2017złożono 31 grudnia 2019
  • 01.01.2016 – 31.12.2016złożono 17 października 2019
  • 01.11.2017 – 31.10.2018złożono 28 maja 2019
  • 01.01.2015 – 31.12.2015złożono 27 września 2018
  • 01.01.2014 – 31.12.2014złożono 12 września 2016

i 7 wcześniejszych

Pozostałe informacje z KRS

Ostatni wpis w KRS
13 sierpnia 2026 (wpis nr 86)
Czas trwania
nieoznaczony
Umowa / statut
zawarta 30.10.2007, 12 zmian
Koniec pierwszego roku obrotowego
31.12.2007

Źródło: odpis aktualny i pełny z Krajowego Rejestru Sądowego.

Czym zajmuje się firma

  • 93.13.ZDziałalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznejgłówna
  • 93.19.ZPozostała działalność związana ze sportem
  • 96.04.ZDziałalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
  • 85.51.ZPozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • 47.71.ZSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.ZSprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 46.19.ZDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 47.65.ZSprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.ZSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
  • 93.29.BPozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Najczęściej zadawane pytania o Stal Gorzów Wielkopolski S.A.

Co klienci sądzą o Stal Gorzów Wielkopolski S.A.?

Firma Stal Gorzów Wielkopolski S.A. nie posiada jeszcze żadnych opinii na opiniefirmy.pl. Jeśli korzystałeś/aś z usług tej firmy, podziel się doświadczeniem — Twoja opinia pomoże innym podjąć świadomą decyzję.

Jaki jest profil działalności Stal Gorzów Wielkopolski S.A.?

Główna działalność firmy została sklasyfikowana w PKD jako: Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej (kod 93.13Z). Sprawdź opinie o innych firmach z tej samej branży.

Jaki jest adres siedziby Stal Gorzów Wielkopolski S.A.?

Stal Gorzów Wielkopolski S.A. ma siedzibę pod adresem Kwiatowa 55, 66-400 Gorzów Wielkopolski (województwo lubuskie). Poznaj inne firmy z miejscowości Gorzów Wielkopolski.

Jaki jest e-mail do Stal Gorzów Wielkopolski S.A.?

Adres e-mail kontaktowy firmy Stal Gorzów Wielkopolski S.A. to [email protected]. To najlepszy kanał kontaktu, gdy potrzebujesz pisemnej odpowiedzi lub chcesz załączyć dokumenty.

Jak wystawić ocenę firmie Stal Gorzów Wielkopolski S.A.?

Aby dodać opinię o Stal Gorzów Wielkopolski S.A., kliknij przycisk „Napisz opinię” na górze tej strony. Możesz ocenić firmę w skali 1–5 gwiazdek oraz opisać swoje doświadczenia — zarówno te dotyczące jakości usług, jak i pracy w firmie (atmosfera, wynagrodzenie, warunki zatrudnienia). Opinie są publikowane od razu, jednak treści naruszające regulamin są usuwane po zgłoszeniu.

Jakie są NIP i REGON Stal Gorzów Wielkopolski S.A.?

NIP firmy Stal Gorzów Wielkopolski S.A. to 5993030700, REGON: 080216640. Dane można zweryfikować w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS 0000307090) oraz na Białej Liście podatników VAT prowadzonej przez Ministerstwo Finansów.

Pod jakim numerem KRS jest wpisana Stal Gorzów Wielkopolski S.A.?

Firma Stal Gorzów Wielkopolski S.A. jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000307090 (data wpisu: 2008-05-29). Forma prawna: spółka akcyjna.

Kto zarządza firmą Stal Gorzów Wielkopolski S.A.?

Według KRS zarząd liczy 2 osoby: prezes zarządu, wiceprezes zarządu. Sposób reprezentacji: w razie powołania zarządu wieloosobowego do składania oświadczeń i podpisywania w imieniu spółki wymagane jest współdziałanie dwóch członków zarządu łącznie lub członka zarządu i prokurenta łącznie.

Za jakie lata Stal Gorzów Wielkopolski S.A. złożyła sprawozdania finansowe?

W KRS jest 19 wzmianek o złożeniu rocznego sprawozdania finansowego. Ostatnie dotyczy okresu 01.11.2024 – 31.10.2025 i zostało złożone 13 sierpnia 2026 r.

Brak opinii—